ul. Grochowska 56, Poznań

Oferta szkoleń prawnych

Przedstawiamy ofertę szkoleń prawnych z zakresu nieruchomości.

NIERUCHOMOŚCI

KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO W PROCESIE INWESTYCYJNO-BUDOWLANYM – PRAKTYCZNE ASPEKTY Z PUNKTU WIDZENIA STRON POSTĘPOWANIA

Celem warsztatów jest przybliżenie jego uczestnikom praktycznych aspektów stosowania przez organy administracji publicznej przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego w toku postępowań związanych z szeroko pojętym procesem inwestycyjno – budowlanym, w szczególności, w kontekście zasad KPA oraz Konstytucji RP, najnowszych zmian prawnych oraz aktualnego orzecznictwa sądów administracyjnych.

Czas trwania: 5 godz.

Cena: 1500 zł netto/os

Dofinansowanie: tak, możliwe

PLANOWANIE I ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE Z PUNKTU WIDZENIA INWESTORÓW

Celem warsztatów jest przybliżenie jego uczestnikom praktycznych aspektów planowania i zagospodarowania przestrzennego (zarówno materialno-prawnych, jak i proceduralnych), w kontekście ustawy z dnia 27 marca 2003 roku – o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Czas trwania: 5 godz.

Cena: 1500 zł netto/os

Dofinansowanie: tak, możliwe

WYBRANE PRAKTYCZNE PROBLEMY W PROCESIE INWESTYCYJNO-BUDOWLANYM NA GRUNCIE USTAWY

Celem warsztatów jest przybliżenie jego uczestnikom praktycznych aspektów prawa budowlanego (zarówno w kontekście uwarunkowań materialno-prawnych, jak i proceduralnych) oraz wzajemnego wpływu uwarunkowań wynikających z regulacji administracyjnoprawnych oraz cywilnoprawnych.

Czas trwania: 5 godz.

Cena: 1500 zł netto/os

Dofinansowanie: tak, możliwe

[dsm_button button_one_text=”PEŁNA OFERTA SZKOLEŃ PRAWNYCH – TURCZASZKOLENIA.PL” button_one_url=”http://turczaszkolenia.pl/” button_alignment=”center” _builder_version=”3.26.6″ custom_button_one=”on” button_one_text_color=”#ffffff” button_one_bg_color=”#ffb400″ button_one_border_width=”0px” button_one_border_radius=”5px” button_one_font=”|700|||||||” button_one_icon=”%%283%%” button_one_on_hover=”off” box_shadow_style_button_one=”preset1″ background_layout=”dark” animation_style=”fade”][/dsm_button]

Certyfikat potwierdzający jakość usług szkoleniowych –

Standard Usług Szkoleniowych SUS 2.0 (DEKRA)

Kancelaria posiada certyfikat SUS 2.0, który potwierdza zachowanie najwyższych standardów zarządzania i świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych. Standard został wypracowany przez branżowych ekspertów z Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

Szkolenia również przez Internet – WEBINARY

Oferujemy możliwość przeprowadzenia każdego szkolenia z naszej oferty w formie interaktywnego webinarium. Uczestnicy szkolenia widzą na swoich monitorach jego przebieg, mają możliwość zadawania pytań w trakcie trwania. 

ZAUFALI NAM

"(…) jesteśmy usatysfakcjonowani wyborem Kancelarii Radców Prawnych TURCZA, jako podmiotu zapewniającego obsługę prawną oraz udzielamy naszej rekomendacji. "

Dariusz Formela, Prezes Zarządu, Gobarto S.A.

„Hendi Polska Sp. z o.o. niniejszym pragnie zarekomendować Kancelarię Radców Prawnych TURCZA, jako Kancelarię, z którą współpracuje od 2014 r.”

Jolanta Kultys, HENDI Polska Sp. z o.o.

„Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z Kancelarią (od 2011 r.) upoważnia nas do rekomendowania Kancelarii Radców Prawnych TURCZA, jako solidnego partnera świadczącego usługi prawne, w tym w branży IT.”

Michał Florczyk, Tomasz Stefaniak, 7Technology Sp. z o.o.

„Na podstawie dotychczasowego doświadczenia wysoko oceniamy usługi świadczone przez Kancelarię, które cechują się indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Współpraca od początku przebiegała i nadal przebiega bez zastrzeżeń.”

Marcin Duda, Prezes Zarządu, Duda Cars S.A.

„Kancelaria TURCZA to solidność, terminowość i skuteczność w działaniu. Prawnicy Kancelarii wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością w świadczeniu usług prawnych.”

Feliks Tyrakowski, Juliusz Jachnik, Spółka Jawna T&J Tyrakowski Jachnik

„Usługi Zespołu Kancelarii polecam szczególnie przedsiębiorcom, chcącym kompleksowo zabezpieczyć interesy swojej firmy.”

Maciej Duda, Prezes Zarządu, Duda Holding Sp. z o.o. S.K.A.

Q&A

Czy na nasze szkolenia można uzyskać dofinansowanie?

Tak, Kancelaria posiada wpis w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Wszystkie szkolenia mogą zostać dofinansowane – przykładowo w Wielkopolsce jest to 80% wartości szkolenia (do 3.000 zł). 

Ile osób może wziąć udział w szkoleniu?

Wszystko zależy od konkretnego szkolenia. Skomplikowana materia wymaga odpowiedniego skupienia i indywidualnego podejścia dlatego warto by grupy nie były zbyt liczne. Ilość uczestników na szkoleniach zamkniętych ustalana jest indywidualnie.  

Jak załatwić formalności związane z uzyskaniem dofinansowania?

Wypełnienie dokumentów nie jest skomplikowane, ale chętnie pomożemy i wspólnie zorganizujemy niezbędne formalności. 

Czy szkolenie może odbyć się w formie internetowego webinaru?

Tak. Wprowadziliśmy nowe rozwiązanie szkoleniowe – internetowe webinary. Od teraz każde z naszych szkoleń może zostać przeprowadzone w wygodnej formie on-line w odpowiadającym Państwu terminie. 

Czy szkolenie otwarte może odbyć się w innym terminie niż podane jest to w kalendarzu?

Oczywiście, szkolenia odbywają się regularnie. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem w formule otwartej, a nie widzą Państwo dogodnego dla siebie terminu prosimy o kontakt. Postaramy się ustalić dodatkowy, odpowiadający Państwu termin. 

Czy istnieje możliwość zorganizowania szkolenia prawnego o innej tematyce?

Tak, oczywiście. Nierzadko tematy szkoleń powstawały we współpracy z naszymi Klientami, którzy zgłaszali zapotrzebiowanie na konkretne szkolenie. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.  

Contact form

6 + 9 =

The Turcza Law Firm with the registered office in Poznań, Business Statistical Number [REGON]: 120119490, Tax identification Number [NIP]: 9451892838 is the personal data controller. Information regarding the terms and conditions of personal data protection can be found at https://turcza.com.pl/odo/.

TURCZA Law Firm

 

ul. Grochowska 56, 60-347 Poznań

+48 61 666 37 60

kancelaria@turcza.com.pl

About us

Thanks to legal assistance provided by TURCZA Law Firm our Clients are able to focus only on their business. Our Law Firm has extensive knowledge and professional support of experienced lawyers so as to ensure the quality of service at the highest level. We are looking forward to doing business with you.

Our homepage: turcza.com.pl

Copyright © 2023 TURCZA Kancelaria Radców Prawnych. All rights reserved.

Office

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

ul. Grochowska 56
60-347 Poznań

Phone: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
E-mail: kancelaria@turcza.com.pl

Opening hours: mon - fr - 8:30-16:30

About us

Thanks to legal assistance provided by TURCZA Law Firm our Clients are able to focus only on their business. Our Law Firm has extensive knowledge and professional support of experienced lawyers so as to ensure the quality of service at the highest level. We are looking forward to doing business with you.

Our homepage: turcza.com.pl

Copyright © 2023 TURCZA Kancelaria Radców Prawnych. All rights reserved.